حفاظت الکترونیک

حفاظت الکترونیک چیست؟

حفاظت الکترونیک به معنی استفاده از تجهیزات و سیستم های الکترونیک در ایجاد امنیت و ایمنی بخش های مختلف مانند: ساختمان های مسکونی و ادارات دولتی و خصوصی و در سطح های وسیع تر مانند پتروشمی ها و شرکت های نفتی و حتی ایجاد امنیت و ایمنی در سطح شهرها می باشد.

 

حفاظت الکترونیک

در کشورهای پیشرفته امروز حفاظت الکترونیک نقش بسیار مهمی در سظح امنیت ایفا می کند یکی از تجهیزات حفاظت الکترونیکی ، دوربین های دیجیتالی می باشند که در موارد مختلف استفاده های بهینه به عمل می آید، که از جمله آنان می توان به منازل مسکونی، برجها، مراکز خرید، فروشگاههای بزرگ،فرهنگسراها، بانک ها ، سفارتخانه ها، جواهر فروشی ها، نهادهای دولتی، رستورانها، مراکز تفریحی و ورزشی،بیمارستانها، مهد کودکها، دانشکاهها، تئاتر ، مدارس،سانسهای سینما و دهها مکان دیگر، که متاسفانه بدلیل نا آشنائی با این محصولات در کشورها هنوز بخوبی
شناخته شده نیستند .
دوربینهای ما از فن آوری روز دنیا و محصول کشور کره و ژاپن است که این دو کشور در صادرات این نوع محصولات به سرتاسردنیا بسیار موفق بوده اند. انواع مختلف انها (بی سیم وبا سیم) در ابعاد و اندازه های متنوع و کاربری تخصصی آن به کاربران این اجازه را می دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه از آنها استفاده کنند .

کنترل دوربینها

بانصب دستگاههای DVR ، STANDALONE می توانید از موقعیت تمام دوربینهای نصب شده در مکانهای مختلف همه بخشهای مورد نظر را برروی یک صفحه مانیتور همزمان مشاهده کنید. شرکت هایی که کارخانه آنها با فاصله زیادی از دفتر مرکزی قرار دارند می توانند با یک تماس تلفنی (بدون استفاده از اینترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمتهایی که دوربین در انجا نصب شده را دقیقا کنترل و به کارمندان دستورات لازم را بدهند.

کارایی بعضی از دوربین ها بخاطرگردش ۳۶۰ درجه این استفاده ( از اینترنت )هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمت هایی که دوربین در آنجا نصب شده را دقیقا کنترل امکان را به شما می دهد که با تعداد دوربین کمتری مکانهای ضروری را کنترل کنید که این از هزینه های شما می کاهد و می توانید مکان دلخواه را از طریق یک دکمه زوم و کنترل نمائید.
بعضی از انواع دوربینها با گرمای۶۰ درجه بالای صفر و در سرمای ۴۰ درجه زیرصفر با بکارگیری از سیستم های خنک کننده و گرم کننده داخل آنها این امکان را به شما می دهد که در هروضعیت جوی از محیط دلخواهتان مراقبت کنید .
– شما می توانید زنگهای خطر، زنگهای خبر دهنده، دود و آتش سوزی و تمام دوربینها را به دستگاه DVR متصل نمائید تا در زمان حادثه دوربینها خودکار محلهای آسیب دیده را برای شما زوم نماید .
– ضبط تصویر بر روی دستگاههای ویدئویی تا ۹۶۰ ساعت و قابلیت اتصال به مانیتور و دستگاه پرینتر مزیت های این دستگاه ها می باشد.

تجهیزات خدمات حفاظت الکترونیک مؤسسه آرامش آفرینان امین نظم

  • طراحی مانیتورینگ
  • نصب و اجرای دوربینهای مدار بسته
  • حفاظت الکترومغناطیسی
  • طراحی شبکه ارت
  • اجرای ارت برجهای ساختمان ها و کارگاههای صنعتی
  • نصب صاعقه گیر
  • طراحی و اجرای شبکه های LAN
  • اجرا و طراحی خطوط سانترال
  • طراحی و اجرای فیبر نوری
  • طراحی و اجرای کابل مسی

حفاظت الکترونیکی اماکن

امروزه با ظهور فن آوریهای جدید حفاظتی و مراقبتی در نگهداری از اماکن و وسایل و شاهد پیشرفتهای بسیار بالایی هستیم. ساخت انواع استحکامات ساختمانی، حصارهای فلزی،انواع قفل های رمز دار و الکترونیکی دزدگیرهای پیچیده و پیشرفته و دستگاههای هشدار دهنده متصل به شبکه برای حفاظت از حریم شخصی و وسایل منزل، اتومبیل، تاسیسات عظیم تولیدی و تجاری و انواع رمزگذاری بر روی دستگاه های رایانه و برنامه های مکتوب رایانه ای نشان از اهمیت حفاظت و رشد تدابیر و روشهای نوین حفاظت الکترونیک دارند.جهت حفاظت از اماکن و تاسیسات و کارکنان و اسناد و مدارک و … با استفاده از سیستم حفاظت الکترونیکی سطح امنیت را بالا می برد و در مقابله با تهدیدات و آسیب های مختلف حفاظت می شوند.